Leonardogroepen

Leonardo Onderbouw

Hanneke van de Korput-Willems

Maandag, dinsdag en vrijdag
hanneke.van.de.korput@hazesprong.nl

 

Angelique Engelen

Woensdag en donderdag

angelique.engelen@hazesprong.nl

 

Leonardo Middenbouw

Sanne Aarts

Maandag t/m donderdag

sanne.aarts@hazesprong.nl

 

Angelique Engelen

Vrijdag

angelique.engelen@hazesprong.nl

 

Leonardo Bovenbouw

Wieteke Aarts-Miltenburg

Maandag t/m woensdag

w.aarts-miltenburg@hazesprong.nl

 

Corine Breuring
Donderdag en vrijdag
corine.breuring@hazesprong.nl

 

Coördinatie

Carina Coenen

Dinsdag, woensdag en donderdag
leonardo@hazesprong.nl

 

Home| Powered by Easy Schoolę| Inloggen