Onderbouw

 

Groep 1-2A

Mireille Bruens
Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
mireille.bruens@hazesprong.nl
Machteld van Brakel
Dinsdag
machteld.van.brakel@hazesprong.nl

 

Groep 1-2B

Koen Arts
Dinsdag t/m vrijdag                                 
koen.arts@hazesprong.nl
Machteld van Brakel
Maandag
machteld.van.brakel@hazesprong.nl

 

Groep 1-2C 

Sandra van Lier
Maandag t/m woensdag                           
sandra.van.lier@hazesprong.nl
Machteld van Brakel
Donderdag en vrijdag
machteld.van.brakel@hazesprong.nl

 

Groep 1-2D 

Joyce van Loon
Maandag, dinsdag woensdag en vrijdag

joyce.van.loon@hazesprong.nl

Els Naber
Donderdag

els.naber@hazesprong.nl

 

Groep 1-2E

Leonie Ruiter
Maandag t/m vrijdag
leonie.ruiter@hazesprong.nl

 

 

 

 

 

Home| Powered by Easy Schoolę| Inloggen